SCORELIJST RUITERCOMPETITIE

RUITERCOMPETITIE 2018

COMPETITIE RUITER VAN HET JAAR 2018 MANEGE BELVEDERE

Van iedere ruiter worden de 4 hoogste scores opgeteld en de winnaar krijgt de wisselbeker een jaar mee naar huis! Manegeruiters en eigen paard ruiters worden apart berekend.

Tijdens de proevendag 25 november is aansluitend gezellig samen eten en bekendmaking van ruiter van het jaar 2018
NAAM  03-02-'1803-03-'1807-04-'1829-09-'1827-10-'1824-11-'18Totaal
Amber Drost2240221226224
Lisa Dijkgraaf2130000
Kim Sneller0220224226225
Dianne Sluimer23502172150
Lisanne Bonhof217244216217217
Annemijn Bast0209221205211
Demi van de Brink213210216215215
Danique Roepers221215215220222
Amy Slijkhuis204212211214221
Emmely Trompetter02252112260
Elianne van Biessum216220223203224
Nathan Beukens02220226218
Kyra Bronkhorst0000222
Birgit Schouten0215000
Rianne Korenburg217226223224220
Dewi Keppel0218234228232
Tessa Groen002152100
Louise Rikkers001972160
Corina Los218221220204214
Milan Mulder000230228
Mijke Joustra22823422000
Rosanne vd Hoorn0231229237218
EIGEN PAARDEN
NAAM03-02-'1803-03-'1807-04-'1829-09-'1827-10-'1824-11-'18Totaal
Michael Rosner000209209
Jo Ann Rosner000228225
Claudia Vos2170220218225
Evelise Davelaar2300000
Bente Becker2280223228222
Dyon Vlijm2142132182110
Tess Buitenhuis23022723100
Estelle van Werven002242260